У селі Першопокровка розпочато роботи з облаштування тротуару

Дата: 17.11.2021 20:39

Фото без описуУ селі Першопокровка розпочато роботи з облаштування тротуару від центральної вулиці Миру, у напрямку вулиці Юрія Бугаєнка. Дана тротуарна алейка з’єднує центр села з дошкільним та загальноосвітнім закладами.

Ведуться роботи за кошти селищного бюджету. Передбачається облаштувати плиткою 270 м2. Згідно проекту благоустрою териториторії з облаштуванням тротуару у селі Першопокровка вартість виконання робіт становить 298,914 тис. грн і включає в себе крім придбання будівельних матеріалів, оплату робіт з розбору старої алейки, вивіз сміття, підготовка основи під облаштування плитки, оплату машини і механізмів та заробітну плату працівників. З технічною документацію та матеріалами аукціону на проведення робіт можна ознайомитись на сторінці Нижньосірогозької селищної ради в системі ProZorro.