На території громади проведені роботи з розчистки автомобільних доріг від снігового покриву та ожеледі з використанням спеціалізованої техніки

Дата: 26.12.2021 13:29

Фото без описуПогіршення погодних умов, які спостерігаються останніми днями на території нашої громади – відлига вдень, заморозки вночі, ожеледиця, хуртовини та мокрий сніг, спричиняють небезпеку, як для пішоходів, так і для водіїв.

Завдяки тісній співпраці з філією «Нижньосірогозький райавтодор», працівники якої оперативно реагують та вживають заходи по ліквідації наслідків негоди, на території громади автомобільні шляхи знаходяться у задовільному стані.

Так, на території громади були проведені роботи з розчистки автомобільних доріг від снігового покриву та ожеледі з використанням спеціалізованої техніки, а саме здійснено посипку протиожеледної суміші на автошляхах.