Працівники соціальних установ та служб громади провели профілактичний рейд «Сім’я» на території сіл Вільне, Донцове та Верби

Дата: 10.02.2022 10:56

Фото без описуПредставниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» та відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради проведено профілактичний рейд «Сім’я» на території сіл Вільне, Донцове та Верби. Відвідано 8 родин/21дитина, що опинилися в складних життєвих обставинах. Серед них 1 сім’я, в якій зафіксовано факт жорстокого поводження з дитиною та 1 – де батьки є трудовими мігрантами.

Проаналізовано стан забезпечення сімей продуктами харчування, первинними медичними засобами, теплим дитячим одягом.

Разом з цим перевірялася організація процесу дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень.

В результаті проведеної роботи встановлено, що основними проблемами вище вказаних родин є скрутне матеріальне становище, незадовільні житлово-побутові умови проживання, невміння та небажання батьків знаходити належні методи виховання дітей.

Під час відвідувань проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, негативних наслідків зловживання алкоголем, забезпечення режиму дистанційного навчання, дотримання правил пожежної безпеки та карантинних заходів.

Окремо наголошено на недопущенні жорстокого поводження з дітьми.

Три родини попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Фахівці нагадали батькам, що любов, турбота, розуміння і захист – це саме те, що потрібно кожній дитині!