У Відкритому турнірі з силових видів спорту збірна аматорів Нижньосірогозької громади здобула 5 золотих, 1 срібну, 2 бронзові медалі, встановила 2 рекорди Федерації та виконала 3 кандидати в майстри спорту

Дата: 21.02.2022 11:01

Фото без опису

19 лютого збірна команда аматорів Нижньосірогозької громади у складі п’яти чоловік: Дашковського Сергія; Іщенка Олександра; Велігури Євгена; Медведюка Віталія та Перепросова Івана взяла участь у Відкритому турнірі з силових видів спорту, присвяченого пам’яті майстра спорту міжнародного класу Целюріка Павла.

Турнір проходив у місті Мелітополь. За першість боролися команди з 13 міст чотирьох областей України.

У підсумку змагань нижньосірогозьці здобули 5 золотих, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

ЗОЛОТО:

ДАШКОВСЬКИЙ СЕРГІЙ –  3 золоті медалі: жим лежачі, станова тяга, пушин пул;

ПЕРЕПРОСОВ ІВАН – станова тяга;

МЕДВЕДЮК ВІТАЛІЙ – суворий підйом на біцепс.

СРІБЛО:

ІЩЕНКО ОЛЕКСАНДР – жим лежачі

БРОНЗА:

ВЕЛІГУРА ЄВГЕН – жим лежачі;

ІЩЕНКО ОЛЕКСАНДР – суворий прийом на біцепс.

У ході змагань СЕРГІЄМ ДАШКОВСЬКИМ встановлено 2 рекорди Федерації серед ветеранів: станова тяга 210 кг та пушин пул (силове двоборство) 342,5 кг.

Крім того нашими спортсменами виконано 3 кандидати в майстри спорту:

Дашковський Сергій – кандидат в майстри спорту зі станової тяги; Іщенко Олександр – із зиму лежачі та суворому підйому на біцепс .

Вітаємо! Бажаємо нових здобутків, перемог та рекордів!