Благодійний партнерський проєкт «Дітям війни»

Дата: 18.09.2023 09:24

Фото без описуБлагодійна організація «Благодійний фонд «SOS Штаб громадянської оборони» запрошує дітей пройти оздоровлення та психологічну реабілітацію у місті Кам'янець-Подільський на території готельного комплексу Гала Готель.

Програма розрахована на 30 днів перебування. Діти перебувають під постійним наглядом вихователів (один вихователь на групу з 10 осіб), проживають у комфортних 2-3-4-місних номерах зі зручностями, отримують 4-разове харчування. З юними учасниками проекту працюють психологи (групові тренінги та, за потреби, індивідуальні консультації), проводяться заняття з психосоціальної підтримки, майстер-класи та екскурсії, також дітей залучають до спортивних активностей за відсутності протипоказань. Під час навчального року діти продовжують навчання онлайн в обладнаному для цього приміщенні з безперебійним інтернетом.

Участь у проєкті дасть дітям можливість «перевести подих», відпочити, оздоровитися, отримати психологічну та педагогічну допомогу. Вони зможуть  зробити це разом зі своїми друзями та однолітками під наглядом професійних вихователів.

Благодійний фонд розуміє скрутне становище громадян і постійно працює над можливістю цілковито безкоштовної участі кожної дитини у проєкті, але наразі може запропонувати прийняти дітей на умовах часткової фінансової участі.

Загальна вартість одного дня перебування дитини у проєкті «Дітям війни» складає 1430 грн., фонд має змогу покрити понад дві третини цієї суми. Благодійний фонд пропонує батькам дітей узяти на себе оплату у розмірі 350 грн/день за одну дитину. Відповідно за 30 днів перебування батьківська частка оплати складає 10500 грн.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

1. Свідоцтво про народження дитини, копія.
  2. Індивідуальна анкета дитини.
  3. Договір підписаний батьками.
  4. Згода на обробку фото, відео матеріалу підписується батьками або опікунами.
  5. Квитанція про оплату.

Презентація проєкту «Дітям війни» та посилання на щоденники проєкту на ютуб-каналі фонду для ознайомлення.

Телефон для зв’язку: 067-384-43-44, 096-842-68-90

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

1. Свідоцтво про народження дитини, копія.
  2. Індивідуальна анкета дитини.
  3. Договір підписаний батьками.
  4. Згода на обробку фото, відео матеріалу підписується батьками або опікунами.
  5. Квитанція про оплату.

Телефон для зв’язку: 067-384-43-44, 096-842-68-90