До уваги мешканців Нижньосірогозької селищної територіальної громади, які мають статус внутрішньо переміщеної особи!

Дата: 18.09.2023 16:00

Фото без описуЗ метою підтримки внутрішньо перемішених осіб Херсонської області, які постраждали від повномасштабного вторгнення та не можуть повернутись до своїх домівок через їх окупацію, руйнування, обстріли та винаймають житло у місці свого теперішнього перебування, БО «БФ «АДРА Україна» пропонує надати грошову допомогу на оренду житла сім’ям, які є внутрішньо переміщеними особами.

Вищезазначений вид допомоги пропонується домогосподарствам, які не мають доступу до доходів, не отримували фінансової допомоги від БО «БФ «АДРА Україна» за останні 3 місяці та підпадають одному з наступних критеріїв:

• домогосподарство, яке має вагітну жінку або годуючу немовля;

• домогосподарство, яке має дітей групи ризику (діти із зони активних бойових дій; з інвалідністю; з хронічними захворюваннями; сироти чи інше);

• домогосподарство, яке має особу старше 50-ти років з особливою потребою;

• домогосподарство, яке має особу з тяжкими хронічними захворюваннями чи пораненнями внаслідок бойових дій;

• домогосподарство, яке має особу з інвалідністю.

Розмір допомоги залежить від регіону, де саме орендується житло, та кількості членів родини, що проживають разом.

Період падання допомоги складає 3 місяці. Оплата буде здійснена одним траншем одноразово (одразу за всі 3 місяці).

Для реєстрації на допомогу заявник має заповнити заяву-прохання до БО «БФ «АДРА Україна», що додається та сформувати пакет документів, а саме:

• Для дорослих осіб: копія паспорту (1, 2 сторінка, сторінка з місцем проживання; якщо ID-картка, то копія обох сторін та витяг про місце проживання), РНОКИІІ, пенсійне посвідчення (для осіб похилого віку), документи, підтверджуючі інвалідність (для осіб з інвалідністю), документи, що підтверджують захворювання (для осіб з тяжкими хронічними захворюваннями та пораненнями внаслідок бойових дій);

• Для дітей: РІЮКІПІ (у разі наявності), свідоцтво про народження, документи, підтверджуючі інвалідність (для дітей з інвалідністю);

• Довідка ВПО (обов'язково);

• Діючий договір про оренду житла (обов'язково);

• Квитанції про оплату оренди/комунальних послуг (за попередні кілька місяців перед реєстрацією).

Всім, хто має бажання отримати даний вид допомоги потрібно звертатись за консультацією та для подачі документів до Нижньосірогозької селищної військової адміністрації

Контактні особи:

Пашко Інна Володимирівна: тел. 0958817244

Голтаєва Алевтина Миколаївна, тел. 0957811128

Звергаємо Вашу увагу, що проект реалізується до 30 вересня 2023 року.