На яку допомогу при сплаті за житлово-комунальні послуги має право сім'я, в якій проживають прийомні діти

Дата: 29.09.2023 19:18

Фото без описуСім’я, в якій проживають прийомні діти, має право на пільги, якщо середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу (3760 грн).

Пільга у розмірі 50% знижки надається:

на оплату житла в межах норм, передбачених законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (в т.ч. прийомну дитину), та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю);

на користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та на вартість скрапленого балонного газу для побутових потреб (в межах норм та соціальних нормативів, визначених Кабінетом Міністрів України)

на вартість палива (у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення).