Мінцифра та Фонд гарантування вкладів презентують нову послугу в Дії — Повернення вкладів

Дата: 02.10.2023 20:27

Фото без описуКоманди Мінцифри й Фонду гарантування вкладів представлять нову послугу в Дії — Повернення вкладів. Після офіційного запуску сервісу українці зможуть у кілька кліків подати заяву в застосунку й отримати гарантоване відшкодування за вкладами в банках, що збанкрутували.

Презентація послуги відбудеться 3 жовтня о 16:30. Спікери розкажуть, як працюватиме сервіс у Дії та що зміниться для вкладників банків, які збанкрутували.

Спікери:

• Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації України
  • Світлана Рекрут, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Акредитація на офлайн-подію для ЗМІ обов’язкова й триває до 16:00 2 жовтня за посиланням — https://forms.gle/B2X4mXjt7hW5zQD1A

Про місце проведення заходу акредитованим учасникам буде повідомлено додатково.

Також запланована онлайн-трансляція на YouTube-каналі та Facebook-сторінках Міністерства цифрової трансформації й Фонду гарантування вкладів.