На Херсонщині працює програма комплексного відновлення територій громад.

Дата: 04.10.2023 20:23

Фото без описуВона розрахована на відбудову громад до 2027 року, укріплення об’єктів наявної інфраструктури, збереження екології, розвиток промисловості, створення робочих місць та інше.

Програма DOBRE вже надає технічну експертну підтримку у роботі над програмами комплексного відновлення територій нашого регіону у рамках меморандуму про співпрацю.

Проєкт втілюється у 7 деокупованих громадах: Новорайській, Станіславській, Кочубеївській, Високопільській, Музиківській, Нововоронцовській, Великоолександрівській громадах.

Аби інші громади могли доєднатися до програми відновлення, сьогодні перший заступник голови Херсонської ОВА Дмитро Бутрій разом з експертами програми USAID DOBRE провів онлайн - тренінг для голів 9 деокупованих громад та двох районних військових адміністрацій.

До навчання доєдналися Чорнобаївська, Білозерська, Калинівська, Дар’ївська, Тягинська, Милівська, Бериславська, Борозенська та Новоолександрівська громади, а також Херсонська та Бериславська районні ВА.

Йшлося про розробку проєктів відновлення їх територій.

Усі напрацювання стануть корисними для громад, коли розпочнеться робота з відновлення.

Херсонська обласна державна адміністрація