Уряд підтримав пілотний проєкт щодо організації соціального супроводу військових та їхніх родин

Дата: 04.10.2023 20:37

Фото без описуМіністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України інформує, що Кабінет Міністрів підтримав пілотний проєкт, завдяки якому військові та їхні родини зможуть отримати психологічну допомогу та підтримку у вирішенні побутових питань. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики.

Послугу соціального супроводу запровадять на базі підрозділів Збройних Сил України. Пілотний проєкт до кінця року охопить 5 військових частин, у наступному – ще 35.

Там військові та їхні родини отримуватимуть комплексну підтримку. Зокрема, їм надаватимуть консультації щодо психосоціальної підтримки, налагодження комунікації в сім’ї, допомогу і супровід військовослужбовця на етапах призову під час мобілізації тощо.