На Херсонщині триває обов'язкова евакуація родин з дітьми з небезпечних прибережних деокупованих населених пунктів області.

Дата: 05.10.2023 22:51

Фото без описуЗ моменту прийняття рішення Ради оборони Херсонської області від 14 вересня 2023 року вже евакуйовано 305 дітей з їх сімʼями.

Сьогодні ще одна багатодітна родина з Білозерки вирішила більше не наражати себе на небезпеку та виїхати до більш безпечного регіону. З цим їм допомогли волонтери «Save Ukraine».

Від самого дому до залізничного вокзалу Херсон їх супроводжували працівники ювенальної поліції.

На пункті евакуації у Херсоні за підтримки UNICEF діти отримали шкільні рюкзаки.

Евакуаційним поїздом мати, троє діток та кішка евакуювалися до Хмельницького. Там їх зустрінуть представники Хмельницької ОВА та «Червоного Хреста», які доставлять родину до місця тимчасового проживання.

Також тим, хто вирішив евакуюватися надають грошові виплати, гуманітарну допомогу, психологічну та юридичну підтримку.

Охочі виїхати з небезпечних територій можуть звернутися до контактного центру Херсонської ОВА: 0800 101 102 або безпосередньо до працівників органів місцевого самоврядування вашого населеного пункту.

Херсонська обласна державна адміністрація