Звертаємо увагу мешканців громади на те, що з 10 жовтня 2023 року працює новий телефон відділу «Центр надання адміністративних послуг».⠀

Дата: 11.10.2023 21:25

Фото без описуДо уваги мешканців громади!

Зважаючи на воєнний стан у країні та тимчасову окупацію території Нижньосірогозької селищної територіальної громади, доступи до всіх державних реєстрів зараз закрито, а отже у відділі ЦНАП Нижньосірогозької селищної ради можна отримати тільки ті адміністративні послуги, які відносяться до повноважень селищної ради і лише в дистанційному форматі.

Проте, ми не зупиняємось і готуємось до деокупації території громади та продовження надання найбільш необхідних адміністративних послуг.

З 10 жовтня 2023 року працює новий телефон відділу «Центр надання адміністративних послуг».⠀

⠀Консультацію щодо адміністративних послуг або з інших питань можна отримати за телефоном +38066 5494721

(будь яким доступним способом – моб. зв’язок, viber, telegram)

згідно з графіком роботи:  понеділок-п’ятниця  з 08.00-17.00 год.,