На Херсонщині готуються до деокупації та відновлення життєзабезпечення громад лівобережної частини області.

Дата: 12.10.2023 18:53

Фото без описуПерший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій та начальник управління з питань децентралізації та розвитку громад Олег Бутрей доєдналися до онлайн-наради під головуванням Віце-прем’єр-міністерки України – Міністерки з питань реінтеграції ТОТ України Ірини Верещук.

Йшлося про розроблення Стратегії відновлення державної влади та реінтеграції населення деокупованих територій України.

Також був затверджений план дій життєзабезпечення 32 громад після їх деокупації. Перелік заходів обговорили з начальниками тимчасово окупованих громад.

Зокрема, це підготовка укриттів, пунктів незламності, медичних закладів, установ соціальної допомоги, відновлення об’єктів інфраструктури, шляхів евакуації населення та забезпечення населення гуманітарною допомогою.

Херсонська обласна державна адміністрація