«Коріння»: стартував спецпроєкт, присвячений нематеріальній культурній спадщині України

Дата: 26.10.2023 20:25

Фото без описуУкраїнська культура – набагато ширша і багатогранніша, тому проєкт має на меті познайомити читачів з розмаїттям українських традицій через наших героїв та героїнь, які розповідають про нематеріальну спадщину певного регіону, з яким мають генетичний зв’язок.

🤝Проєкт було створено командою МКІП спільно з Marie Claire Ukraine. Креативним партнером проєкту виступила незалежна контент-агенція SLAY agency. Партнером локації виступив Національний музей народної архітектури та побуту України.

Міністерство культури та інформаційної політики України