Маркетплейс KASTA інтегрувався з Дією. Які сервіси доступні.

Дата: 26.10.2023 21:13

Фото без описуКрута новина для підприємців!🤩 Тепер на маркетплейсі KASTA продавці можуть зареєструватися без фотосесії документів — із шерингом документів через Дію. Діліться копіями онлайн та розпочніть продавати свої товари в Україні та Польщі просто зараз.

Як це працює❓

Зайдіть на сайт KASTA 👉🏻 виберіть Стати партнером поруч з пошуковим вікном 👉🏻Зареєструватися 👉🏻 Вхід через Дію 👉🏻зіскануйте QR-код, щоб поділитися копіями паспорта та податкового номера через Дію. Це все — уперед до продажів!

Дані з цифрових копій автоматично заповнять поля у формі реєстрації, тож вам не потрібно вводити їх вручну. Бережемо ваші час та нерви.

Жодних фотографій з паспортом чи сканкопій інших документів, клік-клік — і готово. Функція доступна для дійсних ФОПів, які мають ID-картку або закордонний паспорт у застосунку Дія.

Будуємо країну підприємців 🇺🇦