Херсонщина долучилася до написання радіодиктанту національної єдності-2023

Дата: 27.10.2023 20:51

Фото без описуХтось пише його вже 23 рік поспіль, хтось - вперше. Але головне, у цьому мовному флешмобі, - це причетність до емоційної події, яка єднає українців по всьому світові.

Цього року диктант писали вдруге в умовах повномасштабної війни, але вперше за новим календарем - 27 жовтня.

Назва радіодиктанту «Дороги України». Авторкою тексту стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко, а читав його Олексій Гнатковський – актор театру та кіно.

Разом з усією Україною диктант писали перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій, керівниця апарату Тетяна Козирська та працівники військової адміністрації.

Текст диктанту буде опублікований 30 жовтня на сайті Українського радіо.

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА