29 жовтня Україна переходить на зимовий час

Дата: 27.10.2023 21:29

Фото без опису29 жовтня 2023 року  о 4 (четвертій) годині за київським часом стрілка годинника переводиться на 1 (одну) годину назад.

Перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 509 від 13.05.1996 року "Про порядок обчислення часу на території України".

Щорічно в останню неділю березня о 3 годині годинникова стрілка переводиться на 1 годину вперед, в останню неділю жовтня – о 4 годині на 1 годину назад.

Час, чинний в Україні взимку, є природним для території нашої держави, і відповідає її географічному положенню.  А в період з останньої неділі березня по останню неділю жовтня запроваджується літній час з метою ефективного використання світлої частини доби.

Урядовий портал