Стоп корупція: другий сезон освітнього серіалу для військовослужбовців уже на платформі Дія.Освіта
Мінцифра презентувала другу частину освітнього серіалу, присвяченого боротьбі з корупцією.
Під час перегляду ви зможете поглибити знання у сфері протидії корупції, а також дізнатися:
- Яка роль законодавчих змін у боротьбі з корупцією
- Що таке академічна доброчесність
- Хто такі антикорупційні уповноважені
- Які є ризики у сфері державних оборонних закупівель
Спікери освітнього серіалу — телеведучий Андрій Джеджула, доктор економічних наук, доцент Антоніна Волошенко, полковник ЗСУ Володимир Бевз.
У цій частині освітнього серіалу буде поглиблено розглянуто питання протидії корупції в Україні. Зокрема, проаналізовано міжнародні стандарти та найкращі світові практики в цій сфері. Детально розібрано роль законодавчих змін у боротьбі з корупцією та особливості їх упровадження в Україні. Також приділено увагу темі академічної доброчесності — як запобігти плагіату та іншим порушенням в освітньому процесі. Окремий модуль присвячено ефективному управлінню кадровими ресурсами з метою мінімізації корупційних ризиків. Розглянуто повноваження та функції уповноважених осіб і спеціальних підрозділів з питань запобігання корупції.
Дивіться серіал за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/stop-corruption-2
Після перегляду курсу зможете перевірити свої знання у фінальному тесті та отримати сертифікат.
Освітній серіал створено з ініціативи Наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції в секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України для платформи Дія.Освіта Міністерства цифрової трансформації України за підтримки уряду Великої Британії.
Платформу Дія.Освіта створено з урахуванням ДСТУ ISO/IEC 40500:2015 «Інформаційні технології. Настанова з доступності вебконтенту W3C (WCAG) 2.0» щодо вимог безбар’єрності та потреб людей з порушенням зору. Частина контенту платформи містить субтитри українською мовою для користувачів з порушеннями слуху, а деякі освітні продукти дублюють контент жестовою мовою.