Понад 20 млн разів українці пошерили документи через Дію
У 2020 році на Diia Summit представили революційну послугу — шеринг документів.
Ми перевинайшли копію документа, запропонувавши повністю цифрове рішення, де не потрібно нічого сканувати, фотографувати та писати мільйон разів «копія вірна».
А зараз радіємо, адже українці 20+ млн разів пошерили документи через Дію, а це близько 40 тисяч щодня!
Папка з купою документів і друга — ще більша, але вже з копіями — давно в минулому. Забули вдома документи? Не вертайтеся — вони в смартфоні. Потрібна їх копія? Не витрачайте кошти на сканування та друк і бережіть природу.
Українці використовують шеринг документів, щоб:
відкрити картку в банку
поселитися в готель
отримати послуги в ЦНАПах
вступити до університету
влаштуватися на роботу
оформити страховку
підтвердити дані в лікарні
повернути евакуйоване авто
І головне — безпечно, зі збереженням конфіденційності даних, адже цифрова копія передається в зашифрованому вигляді та лише з вашого дозволу.
Щоб не пропустити нові революційні цифрові послуги — реєструйтеся за посиланням на Diia Summit, який пройде вже 19 грудня
Дієві, розкажіть у коментарях, де ви використовуєте шеринг документів?
Не магія, а Дія
Компанії, попіклуйтеся про своїх клієнтів — інтегруйте шеринг документів через Дію.
Пишіть команді впровадження Дії в Телеграм t.me/DiiaStart