Увага ветеранам війни та їх сім'ям в Україні! Актуальні Пільги на ЖКП для Ветеранів:

Дата: 12.12.2023 21:01

Фото без описуВетерани війни та їх сім'ї мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Це включає 50% знижку на оплату житла та комунальних послуг, з особливими умовами для сімей з непрацездатними особами.

🔄 Зміна Місця Проживання:

У разі зміни місця проживання важливо своєчасно повідомити орган Пенсійного фонду України. Це дозволить забезпечити безперебійне надання пільг.

🏠 Форма Надання Пільг (з січня 2023 року):

Всі пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються виключно у готівковій формі через органи Пенсійного фонду України.

💰 Готівкова Форма:

Виплата пільг здійснюється через банк або пошту. Пільговики сплачують повну вартість спожитих послуг, а потім отримують відшкодування.

📝 Важливо: Пільги надаються незалежно від виду житла чи форми власності на нього. Облік пільговиків ведеться за зареєстрованим місцем проживання.

👨‍⚖ Юридичні Консультації:

У разі виникнення проблем з оформленням пільг, звертайтеся до Українського ветеранського фонду за юридичними консультаціями.

Ми готові надати необхідну підтримку та допомогу - https://veteranfund.com.ua/legal_consultations/

🤝 Поділіться цією інформацією, щоб вона досягла кожного ветерана та їх сімей, яким вона може бути корисною!

Український ветеранський фонд Мінветеранів