Піротехніки ДСНС отримали від благодійників два сучасні вибухозахисні костюми.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій отримала від Благодійного фонду «Українські вогнеборці» два сучасні вибухозахисні костюми важкого класу 4020 Elite.
Спецодяг надалі буде передано для потреб саперів Херсонщини.
Костюми допоможуть убезпечити життя піротехніків ДСНС під час робіт з розмінування деокупованої території області, адже цей регіон є одним із найбільш засмічених ворожими вибухонебезпечними предметами.
Довідка: Костюм 4020 Elite призначений для знешкодження бомб з найвищим рівнем захисту від британського виробника, забезпечує гнучкість та захист від усіх аспектів вибуху, включаючи полум'я, осколки, хвилю тиску та третинні ефекти. 4020 Elite забезпечує 360 градусів захисту і складається з композитного, ергономічно збалансованого шолома (з незалежним живленням), бронежилета з вбудованим захистом хребта, вентиляції та системи швидкого зняття. Комбінована протиударна пластина, сконструйована таким чином, щоб працювати разом з шоломом для зменшення травм голови. До комплекту входять броньовані штани з інтегрованою системою швидкого знімання, броньовані чоботи та захисні рукавиці.