Актуалізуйте дані в Реєстрі територіальної громади

Дата: 25.12.2023 17:23

Фото без описуВіднедавна відновлено доступ до Реєстру Нижньосірогозької територіальної громади (далі-РТГ).

Реєстр територіальної громади наповнюється щоденно. Адміністраторами відділу ЦНАП Нижньосірогозької селищної ради проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті Нижньосірогозької громади.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились, але інформація в реєстрі залишилась попередньою або дані громадян просто не внесені до РТГ.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

Громадяни, дані яких внесені в Реєстр та актуалізовані, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань реєстрації місця проживання, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги.

Відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг.

Тому, звертаємось до всіх мешканців громади!

Для перевірки існуючих електронних даних за адресою  місця реєстрації, мешканцям Нижньосірогозької територіальної громади пропонуємо, у зручний для кожного спосіб, звернутися до Центру надання адміністративних послуг з метою уточнення:

✅ чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

✅ чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

• внести в базу даних неповнолітніх.

Тільки після повної актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади жителі громади зможуть отримати Витяг про місце реєстрації.

Для актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади пропонуємо надіслати на електронну адресу Центру надання адміністративних послуг – cnap.nselrada@ukr.net або за допомогою будь-якого виду месенджеру (Viber, Telegram, WhatsApp) за телефонним номер відділу ЦНАП - +380665494721, а також під час особистого відвідування ЦНАПу за адресою тимчасового місця розташування відділу: м.Івано-Франківськ, вул. Січових стрільців, 13 офіс 09, 4-й поверх (за попередньою домовленістю) фотокопії/скановані копії таких документів:

📌 ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

📌 свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

📌 правовстановлюючі документи на житло;

📌 свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Вся додаткова інформація за телефоном +38(066)5494721.