“Тепер я ветеран і я крокую додому. За потреби я знаю, куди звернутися”.

Дата: 25.01.2024 20:21

Фото без опису

Після повернення додому для учасників і учасниць бойових дій відкривається новий шлях – шлях випробувань, нових досягнень, нових викликів та нового навчання.

Різка зміна обстановки, пережитий досвід та питання “Що далі?” неабияк впливають, зокрема, на емоційний стан людини. Здається, що увесь світ вас не розуміє й не зможе підібрати правильні слова.

У моменти, коли ви знаєте, кому відкритися та де почути слушну пораду, – вас завжди вислухають на Гарячій лінії кризової підтримки Українського ветеранського фонду.

🫂Фахівці Гарячої лінії – кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід.

☎️Гаряча лінія кризової підтримки — це першомомента допомога для ветеранів, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях.

0-800-33-20-29 – лінія безоплатна та працює 24/7.

🔵Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.

Український ветеранський фонд Мінветеранів