Створення і розвиток власної справи може допомогти ветеранам і ветеранкам повернутися до цивільного життя.

Дата: 08.02.2024 21:48

Фото без опису

Однак дуже часто захисники й захисниці, маючи ідею для власного бізнесу, не знають, як її реалізувати.

❓Як стати підприємцем, яку систему оподаткування обрати, як визначитися з кодом виду економічної діяльності – пояснюють юристи Українського ветеранського фонду.

Для початку оберіть форму ведення підприємницької діяльності.

Це може бути фізична особа – підприємець (ФОП) або юридична особа (наприклад, ТОВ). Ведення власної справи як ФОП набагато простіше з погляду бухгалтерського та податкового обліку.

Зареєструвати ФОП можна через портал ДІЯ. Щоб подати заяву, перейдіть за посиланням – https://diia.gov.ua/services/reyestraciya-fop. Процедура займає 10 хвилин і не потребує участі державного реєстратора.

Нагадаємо, що ви завжди можете отримати індивідуальну письмову консультацію від наших юристів. Вони підготують відповідь на ваше звернення, враховуючи всі обставини конкретної ситуації.

Щоб залишити запит на консультацію — зазначте свої контакти та опишіть суть проблеми у цій формі: https://veteranfund.com.ua/legal_consultations/

Подавати запити можна в будь-який час. Ми надішлемо 📧 письмову відповідь на ваше юридичне питання на вказану вами електронну адресу.

Український ветеранський фонд