Дата: 15.02.2024 00:01

Фото без описуЩорічно 15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав.  Наймасштабнішою та найтрагічнішою стала війна в Афганістані. Вона назавжди залишиться в нашій історії уособленням мужністі, доблесті і героїзму, душевних страждань і втрат.
Саме воїни-ветерани афганської війни, набувши безцінного бойового досвіду, знаючи ціну непорушному військовому побратимству, дали Україні свою рідну військову еліту.
З самого початку війни на сході України тисячі «афганців» та ветеранів інших війн добровільно стали на захист рідної землі від російських загарбників і сьогодні на передовій нищать російських окупантів. Ваш досвід – неоціненний для захисників і захиснць, які теж боронять Україну від російського ворога.
Слова щирої вдячності воїнам-інтернаціоналістам за вірність народу, готовність зі зброєю в руках відстоювати державну незалежність.
Схиляємо голови перед пам’яттю наших земляків та тих українців, котрі стали жертвами війн на території інших держав. Український народ завжди буде пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.