Позитивна мотивація – основа успішного пошуку роботи

Дата: 15.02.2024 19:59

Фото без описуМаленький епізод з життя жінки, яка зуміла, попри війну, не втратити мотивацію й знайти в собі сили рухатися далі.

Історія Світлани Сулімовської почалася ще в травні 2022 року. Тоді, опинившись без роботи, жінка була змушена змінити місце проживання.

💁‍♂️Найголовніша задача, яка постала перед нею - пошук роботи... Проживаючи вже в Кіровоградській області, жінка не припиняла комунікувати зі своєю кар’єрною радницею Херсонська філія Херсонського обласного центру зайнятості. Під час одного з онлайн-прийому Світлані було запропоновано посаду бухгалтера в ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ МІЖРАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ ЛАБОЛАТОРІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ.

🙌Вона вдало себе презентувала і вже розпочала свій трудовий шлях на новому робочому місці.

Херсонський обласний центр зайнятості