Неурядові організації можуть отримати грант для надання послуг із ментального здоров’я

Дата: 12.03.2024 16:57

Фото без опису

Конкурс на участь у гранті проводиться в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», що фінансується USAID та реалізується міжнародною організацією «Пакт».

Метою цієї ініціативи є покращення доступності й сталості науково обґрунтованих послуг із психічного здоров’я і психосоціальної підтримки.

Запропоновані заходи мають бути спрямовані на надання допомоги постраждалому від війни населенню, а також вразливим особам. Зокрема, ВПО, ветеранам та їхнім сім’ям, особам, які пережили окупацію.

Подати заявку на участь мають право офіційно зареєстровані неурядові організації з усіх регіонів України.

Орієнтовний строк дії грантів: до 18 місяців.

Очікуваний початок проєктної діяльності: 1 травня 2024 року.

Очікувана максимальна сума для кожного проєкту становить 100 тисяч доларів США на весь період. Організація «Пакт» може розглянути більшу суму, якщо вона є обґрунтованою та переконливо доведеною.

Заповнені заявки та супровідний пакет документів можна надіслати електронною поштою до 29 березня 2024 року на адресу: grants.phsrr@pactworld.org.

Більш детальна інформація – за посиланням - https://www.prostir.ua/...

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України