Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

«Дім там, де твій рюкзак». Темою тижня поезії у 2024 році ми обрали Дім.

Дата: 17.03.2024 15:46
Кількість переглядів: 55

Фото без опису

Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім – це світло, котре гріє, навіть, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна.

«Читання поезії має розрадити і підтримати українців, які через війну Росії проти України втратили свої домівки, змушені були переїхати в інший регіон країни чи за кордон. Україна – це наш спільний дім, тепло якого дає сили і жити, і боротися за перемогу», – зазначає директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

У межах Національного тижня читання поезії ми, зокрема, зосередились на військовій поезії. Аби привернути увагу до творчості поетів і поеток, які наразі захищають Україну в лавах ЗСУ.

Саме тому ми організовуємо марафон читання військової поезії, який триватиме з 16 по 24 березня. Координаторкою марафону стала Тетяна Власова. Акція проводиться у партнерстві з Literary Agency OVO ІІ Літературна агенція OVO

📷Фото надали з Управління зв'язків з громадськістю Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine

Український інститут книги


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь