Проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та  населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади

Дата: 18.03.2024 17:33

Фото без опису
  Нижньосірогозька селищна військова адміністрація інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць та населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади у формі електронних консультацій та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Нижньосірогозька селищна військова адміністрація.

Перейменування вулиць та населених пунктів територіальної громади здійснюється на виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» (далі – Закон), який передбачає деколонізацію топонімів (географічних назв),  Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки».

Комісією по підготовці заходів, пов’язаних з виконанням Закону України від 21.03.2023 № 3005-ІХ «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в України і деколонізацію топонімії» (далі – робоча група), затвердженою наказом начальника Нижньосірогозької селищної військової адміністрації від 15.03.2024 № 46  (далі – Комісія), внесена пропозиція щодо переліку вулиць та населених пунктів, назви яких підлягають перейменуванню.

Перелік вулиць та населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади, назви яких пропонуються до перейменування Нижньосірогозькою селищною військовою адміністрацією:

Назви населених  пунктів:
1.    село  Чеховка Вільненського старостинського округу Нижньосірогозької селищної територіальної громади;
2.    село Змагання Вільненського старостинського округу Нижньосірогозької селищної територіальної громади

Назви вулиць:

2.    40 років Перемоги
3.    Робоча
4.    Гагаріна

У зв’язку з тимчасовою окупацією територіальної громади форма проведення громадського обговорення: електронна консультація з громадськістю.

Строк проведення громадського обговорення: протягом 30 днів  з дня оприлюднення даного інформаційного повідомлення.

Пропозиції, зауваження та рекомендації щодо перейменування вулиць та  населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади подаються у письмовій формі  на електронну адресу: mistobud-nsir@ukr.net   до 18 квітня 2024 року включно  із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Прохання у електронному листі зазначити тему листа: «Перейменування», або шляхом заповнення гугл-форми: гугл-форма

Анонімні пропозиції, зауваження та рекомендації, а також ті, що подані після 18 квітня 2024 року не реєструються і не розглядаються.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці, населених пунктів – пропозиції будуть надаватись робочою групою.

Наслідки перейменування вулиць та населених пунктів для громадян:
Реєстрація місця проживання при зміні назв вулиць та населених пунктів не є зміною місця проживання, тому змінювати реєстрацію НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО;
Всі правовстановлюючі документи (договір купівлі-продажу, свідоцтво на право власності нерухомого майна, свідоцтво про право на спадщину) НЕ ВТРАЧАЮТЬ своєї чинності (вносити зміни не потрібно) назви нових вулиць автоматично  підтягуються до реєстру.
ЗМІНИ НАЗВ ВУЛИЦЬ ТА НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НЕ ВИМАГАТИМУТЬ ЗА СОБОЮ ФІНАНСОВИХ ВИТРАТ.
 На виконання Закону України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні та деколонізацію топонімії" Нижньосірогозька селищна військова адміністрація  до 26 КВІТНЯ 2024 РОКУ повинна здійснити перейменування вулиць  населених пунктів громади.