Учасники бойових дій та люди з інвалідністю, отриманою внаслідок війни, можуть обрати свій професійний напрямок в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Учасники бойових дій та люди з інвалідністю, отриманою внаслідок війни, можуть обрати свій професійний напрямок з поміж 95 сучасних професій та 365 освітніх програм в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Фінансування такого професійного навчання та пов’язаних із ним витрат здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
На сьогодні в структурі служби повноцінно діють 8 таких центрів: Дніпропетровський, Полтавський, Харківський, Одеський, Львівський, Рівненський, Сумський та Івано-Франківський.
Навчання може здійснюватися як за очною (денною, вечірньою), так і дистанційною, дуальною формами, або їх поєднанням. Строк навчання - до 6 місяців.
Після закінчення навчання слухачам видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації.
Подати заявку на навчання можна онлайн: http://surl.li/rlxeh
Перелік ліцензованих професій для навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю: http://surl.li/mchll
Реєстр освітніх програм для організації навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни: http://surl.li/mgich