Змінено назви вулиць на території Нижньосірогозької територіальної громади

Дата: 22.04.2024 17:30

Фото без опису

На виконання Законів України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" 18 квітня закінчились громадські обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів розташованих на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

19 квітня проведено підсумкове засідання комісії з питань, пов’язаних з найменуванням (перейменуванням) вулиць, розташованих на території населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, на якій було розглянуто пропозиції, які надійшли від громадян під час громадських обговорень. Вивчивши громадську думку, наказом начальника Нижньосірогозької селищної військової адміністрації від 22.04.2024 р. № 60 «Про перейменування вулиць у населених пунктах Нижньосірогозької селищної територіальної громади Генічеського району Херсонської області» перейменовано 31 вулицю.

Перелік перейменованих об’єктів топоніміки у Нижньосірогозькій селищній територіальній громаді

Назва населеного пункту

Тиха

Робоча

Тиха

Звертаємо увагу жителів громади, що зміна назви вулиці не потребує заміни документів на нерухомість чи реєстрацію у паспорті. Зміни вносяться поступово — під час операцій (продажу, застави і т.д.) з вашим майном.

Інформацію про адресу місця реєстрації, що міститься у паспорті громадянина України змінювати не потрібно, оскільки зміна назви вулиці не є зміною місця проживання.

У разі необхідності підтвердження актуальної адреси реєстрації місця проживання (в тому числі підтвердження перейменування вулиці), потрібно звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради або до ЦНАПу за місцем фактичного проживання для отримання нового Витягу з Реєстру територіальної громади.

Отож, після перейменування вулиці ніхто не мусить звертатися до міграційної служби по відмітку про нову адресу.

Не потрібно й обов’язково вносити зміни до документів на житло, нерухомість. Вони залишаються чинними й ніхто не має права вимагати їх заміни.

Трохи інші ситуація у підприємств, установ та організацій. Зі зміною назви вулиці у них виникає необхідність змін у найменуванні чи відомостях про місцезнаходження юридичної особи. Тут йдеться лише про внесення змін до установчих документів та змін до відомостей про фізособу-підприємця, що містяться в Єдиному держреєстрі.