Розпочинається початок реєстрації на онлайн-тренінг від Soul Partners.

Дата: 10.05.2024 13:56

Фото без опису

Участь у навчаннях можуть взяти працівники економічних відділів агентств регіонального розвитку, ОВА, місцевої влади, муніципалітетів Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.

Тренінг присвячено поданню заявок на державні гранти для переробних підприємств до 8 млн грн. Разом з Soul Partners Ви підготуєте план грошових потоків, навчитеся створювати бізнес план, пройдете усі етапи подачі на грант.

🗓Дата проведення - 16 травня 2024 року

Час: 10:00

Для участі в тренінгу необхідно зареєструватись👉🏻: https://forms.gle/eYmuesdGNio7wC8x5