Відкрито набір на програму для жінок-підприємниць в агропродовольчому секторі. Як взяти участь?

Дата: 13.05.2024 15:24

Фото без опису

Українських підприємиць запрошують долучитися до програми менторської підтримки жінок в агробізнесі «Empowering Women in Agrifood» від EIT Food, який підтримується Європейським Інститутом Інновацій та Технологій (EIT), органом Європейського союзу та реалізується за підтримки Radar Tech в Україні. Кожна учасниця отримає фінансову допомогу в одну тисячу євро протягом програми на проїзд/проживання під час офлайн-заходів, а найкращі проєкти отримають гранти €5000 та €10,000 на розвиток власної справи.

Протягом 6 місяців на 10 обраних учасниць чекає індивідуальна робота з менторами, участь в офлайн подіях та тренінгах, розвиток бізнес-навичок та збільшення партнерських контактів. Програма реалізується одночасно в різних країнах Європи та об’єднає понад 500 агроінноваторок.

Детальніше про програму - https://1ll.ink/GV1tV

Міністерство аграрної політики та продовольства України