Плануйте свій професійний розвиток вже сьогодні, а Херсонська обласна служба зайнятості вам у цьому допоможе.

Дата: 13.05.2024 15:29

Фото без опису

Пропонуємо скористатись можливістю безоплатно підвищити свій професійний рівень, отримавши ваучер навчання.

✅Від початку 2024 року Херсонською обласною службою зайнятості видано 2️⃣4️⃣2️⃣ ваучера для осіб різних категорій, серед них:

🔹Особи віком 45+: 169 ваучерів

🔹Внутрішньо переміщені особи: 63 ваучери

🔹Особи з інвалідністю: 9 ваучерів

🔹Учасники бойових дій: 1 ваучер

ℹ️Найбільш популярними серед спеціальностей стали: «Медицина», «Медсестринство», «Фармація», промислова фармація»; «Технології медичної діагностики та лікування». Поміж професій лідирують: кухар, продавець продтоварів, електрогазозварник, кондитер, оператор котельні.

📌На сьогодні можливе навчання за 124 професіями та спеціальностями: https://old.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

☝️Нагадуємо, що вартість ваучера наразі становить 30 280 грн.

👉Подати заявку ви можете онлайн прямо зараз: http://surl.li/tpwje

✌️Тож, радимо вам навчатися, йти в ногу з часом та не зупинятися на професійних досягненнях, щоб завжди бути затребуваним фахівцем.

☎️Виникли питання? Телефонуйте на «гарячу лінію» Херсонського обласного центру зайнятості і ми обов’язково вам допоможемо!

+ 38 (099) 245-14-63 (для населення)

+ 38 (066) 777-39-03 (для роботодавців)

Херсонський обласний центр зайнятості