Як створити в громаді добровільну пожежну команду на базі громадської організації: алгоритм дій

Дата: 14.05.2024 17:40

Фото без опису

Консультант Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні (Solidarity Fund PL in Ukraine Василь Кундрик описав покроковий алгоритм дій для створення в громаді пожежно-рятувальних підрозділів на базі громадської організації для забезпечення добровільної пожежної охорони.

Алгоритм складається з двох частин:

🔸створення громадської організації, метою діяльності якої є забезпечення пожежної безпеки у територіальній громаді;

🔸створення пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення добровільної пожежної охорони на базі громадської організації.

Відтак, громади, які бажають створити добровільну пожежну команду, нині мають змогу ознайомитися з чіткою інструкцією та прикладами документів, які обов’язково стануть в пригоді при юридичному та фінансовому супроводі добровільної пожежної команди.

Алгоритм є за посиланням: https://decentralization.ua/news/18069

Децентралізація