Кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 липня звернутися за продовженням виплат?

Дата: 18.05.2024 16:33

Фото без опису

Відповідне роз’яснення Пенсійного фонду України (ПФУ) розміщено на Урядовому порталі.

◾️ Згідно з цим роз’ясненням, за продовженням виплат необхідно звернутися до 1 липня 2024 року, якщо ви одночасно відповідаєте всім наведеним нижче критеріям:

- є отримувачем житлово-комунальної субсидії або пільги;

- були отримувачем субсидії або пільги станом на початок повномасштабної агресії російської федерації 24 лютого 2022 року;

- проживали (чи проживаєте) на ТОТ або в зоні активних бойових дій;

- з початку повномасштабної агресії не зверталися до органів соціального захисту населення чи ПФУ за перепризначенням субсидії або пільги.

◾️ Способи подання заяви та необхідних документів:

1. Особисто – через сервісні центри Пенсійного фонду України, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідних територіальних громад, центри надання адміністративних послуг.

2. Поштою – на адресу органу Фонду.

3. Онлайн – через вебпортал електронних послуг ПФУ, мобільний застосунок «Пенсійний фонд» або через портал Дія.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України