Дата: 23.05.2024 16:39

Фото без опису

Серед ваших знайомих або близьких є ветерани та ветеранки чи члени їхніх родин? Тоді неодмінно поділіться з ними цим дописом, адже він може виявитися особливо корисним для них🙌🏻

Український фонд швидкого реагування продовжує підтримувати важливий проєкт «Гаряча лінія», який у 2022 році запустили у партнерстві з Український ветеранський фонд та Мінветеранів. У межах цієї ініціативи ветерани, ветеранки та члени їхніх сімей можуть:

1️⃣ скористатися гарячою лінією кризової психологічної допомоги за номером 0800332029;

2️⃣ отримати безоплатні юридичні консультації, заповнивши онлайн-форму 👉🏻 https://veteranfund.com.ua/legal_consultations/ .

Другий компонент почав діяти лише нещодавно, у березні цього року, і за цей час юристи УВФ опрацювали вже понад 285 звернень. Найчастіше ветерани та ветеранки зверталися до них щодо:

✔️ допомоги з оформленням статусу учасника/учасниці бойових дій;

✔️ відновлення втрачених посвідчень;

✔️ уточнення інформації про порядок отримання пільг.

Однак цим перелік питань, щодо яких можна отримати юридичну консультацію, аж ніяк не обмежується. Тому якщо ви шукаєте можливість отримати фахову юридичну підтримку, то юристи УВФ готові допомогти вам з будь-якими питаннями.

Український Фонд Швидкого Реагування IREX