Програма «Траєкторія» — навчання для ветеранів основ для започаткування й розвитку власної справи

Дата: 24.05.2024 20:43

Фото без опису

Національна освітньо-грантова програма «Траєкторія» призначена для ветеранів, військових та їхніх дружин чи чоловіків.

Головною метою «Траєкторії» є надання підприємцям-початківцям базових знання, практичних поради та фінансової підтримки для започаткування й розвитку власної справи.

Програму ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора».

За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на започаткування або розвиток власної справи.

📆Дедлайн подання заявок — 16 червня 23:59.

🟢При відборі заявок пріоритет матимуть бізнеси, що виробляють кухонний інвентар, метал для кухні, текстиль, рушники, одяг, аксесуари, іграшки, товари з пластику, та швейні підприємства. Однак ви можете спробувати свої сили, навіть якщо ваша діяльність не входить у перелік пріоритетних галузей.

⁉️Як буде проходити навчання?

📚Навчання проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну й практичну частину. Під час першого теоретичного етапу учасники відвідають вебінар з розробки бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців та заняття з психологом. На другому практичному етапі майбутні підприємці складатимуть бізнес-план та отримають індивідуальні консультації від експертів.

📌 Шукайте форму аплікації та деталі за посиланням — https://trayektoriya.business/

Освітньо-грантову програму «Траєкторія» ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа Аврора Мультимаркет. Національний проєкт втілюється за підтримки Міністерство цифрової трансформації України, Мінветеранів і Офіс з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Уряду Швеції, Український ветеранський фонд.

Український ветеранський фонд