Дата: 28.05.2024 12:17

Фото без опису

📩 Якби у вас була змога сказати декілька слів кримським політв’язням, що б це було?

Ми б неодмінно розповіли про маленькі українські перемоги та людей, котрі надихають.

➡ У вас є можливість написати листа кримським політв’язням, яких незаконно утримує Росія, адже ми продовжуємо акцію “Листи до вільного Криму” до кінця цього року.

➡ Лист – своєрідний інструмент підтримки тих, хто знаходиться в російському полоні; спосіб відчути, що вони незабуті, а ми про них пам’ятаємо та чекаємо додому. Розповідаємо детальніше, як долучитися.👇🏼

▪️ Перегляньте список політв’язнів та мапу з їхніми місцями утримання на сайті Представництва Президента України в АР Крим.

▪️ Напишіть листа: представтеся, розкажіть трохи про себе та чому вирішили написати. Пишіть, що відбувається довкола вас і у світі, про фільми, книжки, подорожі, природу, роботу. Розкажіть емоційні чи смішні історії, поділіться враженнями.

❗️Важливо: аби тюремна цензура пропустила листа, вам потрібно написати його російською мовою. Підпис адресата й адресанта краще зробити також російською мовою, але можна написати й мовою країни, з якої ви надсилаєте. Дізнатися більше про правила написання листів можна на сайті ZMINA.

▪️ Надішліть лист зручним способом:

Поштова адреса (надсилання за кошти відправника):

Центр інформації про права людини, а/с В-539, м. Київ, 01001.

Email: Free.CrimeaUA@gmail.com.

➡ Організатори ініціативи: Представництво Президента України в Автономній

Республіці Крим, PEN Ukraine, ZMINA. Центр прав людини, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим