Сьогодні, в День захисту дітей, розпочинається міжнародний Місяць Батьківства.

Дата: 01.06.2024 11:56

Фото без опису

Людям, які стали або планують стати батьками, потрібна підтримка щодня. Так само як дітям щодня потрібна любов і сімейна турбота☀️

На жаль, багато дітей залишаються без родин, які могли б забезпечити їм ці базові, життєво важливі потреби. Прийняти дитину у свою родину — це можливість стати джерелом радості, підтримки та любові для малечі, стати її батьками. Цей місяць — гарний привід ще раз нагадати, що в Україні є різні шляхи до батьківства.

Приєднуйтесь до поширення інформації, щоби якомога більше людей дізналися, як стати турботливими дорослими для дітей:

🟡 Якщо ви готові відкрити свій дім та своє серце для дітей, які цього потребують, — заходьте на платформу dity.gov.ua та дізнайтеся про усиновлення, сімейні форми виховання та патронат, отримайте консультацію від фахівців, перегляньте історії інших родин.

🟡 Знаєте дорослих, які хочуть прийняти дитину в родину, — надішліть їм цю інформацію.

🟡 Поділіться посиланням на платформу у своїх соціальних мережах.

Бути батьками — це бути надійними і турботливими дорослими поруч з дитиною. Хай в кожної дитини буде можливість зростати в родині ❤️

Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей