Детальніше про те, що зроблено 4 червня на звільненій Херсонщині, аби повернути нормальне життя
Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 161 робітник та 49 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Калинівське, Нововоронцовку, Нововоскресенське, Херсон, Білозерку та Грозове.
Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 33 робітники Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 5 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 34 вікна.
Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 297 825,4 гектарів територій, з них 266 460,2 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 179,5 тис. вибухонебезпечних предметів.
З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 11 жителів.
Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1250 продуктових наборів, 250 порцій гарячих обідів, 4230 буханок хліба та 2200 літрів питної води.
Херсонська обласна державна адміністрація