Щоб в критичних ситуаціях тримати холодний розум, потрібно наперед розуміти ризики та знати принаймні базовий алгоритм дій. Для цього, спільно з EdEra Українська волонтерська служба створили онлайн-курс «Рятуй, не ризикуй»

Дата: 06.06.2024 17:05

Фото без опису

Щоб в критичних ситуаціях тримати холодний розум, потрібно наперед розуміти ризики та знати принаймні базовий алгоритм дій. Для цього, Українська Волонтерська Служба  спільно з EdEra створили онлайн-курс «Рятуй, не ризикуй» — про безпеку волонтерів у час війни.

Навчання складається з 4 модулів:

Фізична безпека від Oleksandra Matviichuk, Лауреатки Нобелівської премії миру, керівниці Center for Civil Liberties / Центр громадянських свобод про:

▪️ аналіз ризиків, оцінку потенційних загроз;

▪️ стратегії зменшення чи уникнення ризиків;

▪️ формування персонального плану безпеки;

▪️ розуміння, що таке карта ризиків та як нею користуватись.

Психологічна безпека від Anastasya Polishchuk та Іванни Ковальчук, психологині лінії підтримки «Veteran Hub»:

▪️ базові правила піклування про своє ментальне здоровʼя;

▪️ розпізнавання симптомів вигорання та способи боротьби з ними;

▪️ звички, які допоможуть зберігати внутрішній ресурс — ваш та вашої команди;

▪️ розуміння ризиків хронічної втоми та шляхи уникнення цього.

Цифрова безпека від Dmytro Korchynskyi, спеціаліста із захисту персональних даних та співзасновника ГО «Privacy HUB», який навчить:

▪️ як захистити дані волонтерів та бенефіціарів;

▪️ які основні види шахрайств існують та як їх розпізнати;

▪️ які інтернет-ресурси та додатки допомагають захистити дані та сформувати надійні паролі;

▪️ як захистити свою пошту, акаунти в соцмережах та на інших платформах.

Безпека на прифронтових та тимчасово окупованих територіях від Anna Bondarenko, керівниці Української Волонтерської Служби, та Milan Zaitsev, проєктного менеджера «Схід SOS» про те, як:

▪️ убезпечити волонтерів, які допомагають біля лінії розмежування;

▪️ діяти під час зустрічі з окупантами на тимчасово окупованих територіях;

▪️ евакуюватись з окупації з найменшими ризиками;

▪️ які основні правила мінної безпеки.

Проходьте безкоштовне навчання за цим посиланням: https://study.ed-era.com/uk/courses/course/2360

Українська Волонтерська Служба