Український мікро- та малий бізнес запрошують взяти участь у грантовій програмі

Дата: 11.06.2024 19:53

Фото без опису

Основною її метою є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари й послуги. Про це повідомляє Міжнародна організація з міграції (МОМ).

◾️ Підтримка мікро- та малого бізнесу реалізується в межах таких проєктів:

1. «Життєздатність+: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW.

2. «Стійкі та інклюзивні громади в Україні», що фінансується Урядом Японії.

3. «Відродження громад: забезпечення сприятливого економічного та сільськогосподарського середовища в Сумській області», що фінансується Фондом відновлення України.

❗️Заявки приймаються від підприємств, які географічно розташовані у Сумській, Київській (окрім Києва), Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській, Львівській (окрім Львова) та Чернівецькій областях.

◾️Пріоритет надаватиметься:

• постраждалим від війни, пошкодженим, зруйнованим та переміщеним підприємствам;

• підприємствам, які очолюють жінки, молодь;

• підприємствам, діяльність яких сприяє підтримці вразливих верств населення;

• підприємствам у сільській місцевості.

◾️Максимальні суми гранту (у гривневому еквіваленті за курсом ООН):

• Для мікропідприємств – до 7 тисяч доларів США.

• Для малих підприємств – до 20 тисяч доларів США.

❗️Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням (https://ee.kobo.iom.int/x/QuacbQBp) до 18:00 23 червня 2024 року.

Більше подробиць – тут (https://ukraine.iom.int/.../podacha-zayavok-na-hrantovu...).

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України