На цьому тижні синоптики прогнозують по всій території України найвищий клас пожежної небезпеки.

Дата: 09.07.2024 16:55

Шановні громадяни!

Щоб запобігти виникненню пожеж в екосистемах нагадуємо правила безпечної поведінки на відкритих територіях, а саме:

🔹 не смітити;

🔹 не розпалювати багаття у непристосованих місцях, особливо у спекотну вітряну погоду;

🔹 не кидати недопалки та непогашені сірники у траву;

🔹 не залишати вогнище без нагляду та обов’язково загасити його водою або засипати піском чи землею.

🔴У разі виявлення загоряння - головне – не впадати у паніку, а негайно телефонувати до Служби порятунку за номером „101”.

🔷Тож, закликаємо не провокувати пожежі в екосистемах! Особливо такі дії є небезпечними на деокупованих територіях, де випалювання сухої трави може призвести до детонування вибухонебезпечних предметів, що залишилися там після бойових дій і як наслідок — до трагічних випадків.

Головне управління ДСНС України у Херсонській області