Інклюзивність - одна з найгостріших проблем в нашій країні. Про це треба говорити! Це стосується кожного та кожної.

Дата: 15.07.2024 10:40

Фото без опису

Часом в коментарях під фото людей з різними травмами можна побачити досить токсичні відгуки, на кшталт: "для чого демонструвати протез?", "чому не приховувати шрами?", "раніше вважалося неприпустимим показувати вади" і багато іншого. Культура спілкування подекуди дуже шкутильгає.

Але про це треба говорити! Це стосується кожного та кожної.

Інклюзивність - одна з найгостріших проблем в нашій країні.

✍️ У цьому дописі Veterans HUB ODESA зібрали найпоширеніші помилки у спілкуванні з людьми з інвалідністю!

Взаєморозуміння - перший крок до безбарʼєрності!

🤝 Давайте говорити мовою поваги та прийняття ♥️

🔻Інформація запозичена з «Довідника безбарʼєрності».

Коаліція ветеранських просторів