Сьогодні розповідаємо як за допомогою дашборду “Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги” знайти заклад, де можна отримати первинну медичну допомогу, або лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Дата: 19.07.2024 15:14

Фото без опису

Дашборд знаходиться на сайті Національної служби здоров’я України в розділі “Е-дані” / “Аналітичні панелі (дашборди)” або за посиланням: https://cutt.ly/JejzEMy0.

✔️ На цьому дашборді є інформація про кількість укладених декларацій у кожного лікаря, який надає первинну медичну допомогу у закладі, що має договір з НСЗУ. А також контакти медичного закладу та графік роботи.

Для зручності користування аналітична панель поділена на два розділи:

1️⃣ Електронна карта місць надання ПМД

2️⃣ Перелік місць надання послуг та лікарів первинної медичної допомоги

1️⃣ Тут міститься загальна інформація про кількість надавачів і кількість місць первинної медичної допомоги. Також у цьому розділі можна знайти та обрати сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Користуйтеся фільтрами, щоб на дашборді лишилася потрібна вам інформація. Блок фільтрів розташований ліворуч з можливістю відібрати дані за такими полями:

🔸 область

🔸 тип населеного пункту та населений пункт

🔸 форма власності

🔸надавач послуг (пошук за назвою медичного закладу)

🔸тип підрозділу (амбулаторія, ФАП, філія тощо)

🔸спеціалізація лікаря

🔸ПІБ лікаря

При виборі конкретного населеного пункту на карті з’являться усі заклади, які працюють там. А у таблиці поруч – перелік місць надання послуг з адресами та контактними телефонами.

Також тут міститься важлива інформація щодо можливості укладання декларації з лікарем. Якщо навпроти прізвища лікаря стоїть ✅, це означає, що лікар уже набрав оптимальну кількість пацієнтів. А якщо стрілочка вгору – лікар може укладати декларації з новими пацієнтами.

Для кожного лікаря є максимальна рекомендована кількість декларацій, тобто ліміт: для терапевта – 2 000 декларацій, для сімейного лікаря — 1800, для педіатра — 900.

2️⃣ У другому розділі міститься детальна інформація про:

✔️ назву надавача послуг

✔️місце та адресу надання послуг

✔️контакти закладу ПМД

✔️спеціалізацію та ПІБ лікаря

✔️кількість декларацій по кожному лікарю

Також є можливість побачити додатково:

- графік роботи закладу

- розподіл наявних декларацій у кожного лікаря за віком та статтю пацієнтів

Тут так само розташовані фільтри, які допомагають швидко шукати потрібну інформацію.

📌 Головні принципи НСЗУ — відкритість і прозорість. Всі виплати закладам-партнерам за договором із НСЗУ здійснюються на основі достовірних електронних даних. Інформацію про оплати та взаємодії НСЗУ з закладами й пацієнтами кожен охочий може знайти на сайті НСЗУ на відповідних дашбордах.

НСЗУ Національна служба здоров'я України