Ще один вид підтримки пропонує держава працівникам та ФОП - допомогу по частковому безробіттю. Її призначають у разі втрати частини заробітної плати або доходу у зв’язку із зупиненням або скороченням виробництва.

Дата: 23.07.2024 09:27

Фото без опису

Максимальний розмір допомоги не може перевищувати 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати. У 2024 році максимальна сума виплат складає 4000 грн.

☝️За отриманням допомоги можна звернутися протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) виробництва.

Для цього треба подати до центру зайнятості необхідні документи.

У разі подання заяви в електронній формі на заяву та додані до неї документи накладається електронний підпис.

Рішення про надання або відмову в наданні допомоги приймається протягом п’яти робочих днів з дня подання документів.

ℹ️Більш детальну інформацію можна отримати в центрах зайнятості.

ГО "ВПО України"