Вступна кампанія 2024 року – у розпалі! Нагадуємо, що з 19 липня відкрито реєстрацію вступників до українських навчальних закладів. Тож не барись – вступай за спрощеною системою!

Дата: 25.07.2024 08:19

Фото без опису

У картах пояснюємо, як подати заяву на вступ та скласти вступні випробування, якщо ви знаходитеся на тимчасово окупованій чи прифронтовій території, або виїхали звідти після 1 січня 2024 року.

❗️ Нагадуємо, що вступна кампанія триватиме до 30 вересня, а інформацію про все, що необхідно, ви можете знайти на сайті – vstup-tot-2024.com.

🫂 Готові стати вашою підтримкою: зробіть вибір на користь української освіти! Ми проконсультуємо, як запланувати вступ до українських університетів.

БФ «Схід SOS» – 0 800 332 614; +38 068 827 2895 (Telegram), +38095 374 82 70 (Viber); tatyana.petrova@east-sos.org.

🤚 Чекаємо на вас! В Україні ви знайдете однодумців та зможете бути собою.

Схід SOS, ЦГП "Альменда"/CCE "Almenda", Донбас SOS, Крим_ SOS, Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ», ZMINA. Центр прав людини.

ГО Схід SOS