Повідомляйте про пошкоджене та знищене житло в міжнародний Реєстр збитків

Дата: 25.07.2024 12:19

Фото без опису

Ваша домівка постраждала від російської агресії? Подавайте через Дію заяви в міжнародний Реєстр збитків та формуйте фундамент репарацій, які росія має заплатити за всі руйнування та злочини. Розширюємо можливості для подання заяв до міжнародного Реєстру збитків у Дії.

Відтепер сервіс у Дії доступний для всіх українців, чиє житло було пошкоджене чи знищене, зокрема для тих, у кого:

👉🏻 право власності не зареєстроване в Реєстрі речових прав

👉🏻 немає акту про пошкоджене майно від місцевої влади й не подавались на програму єВідновлення

👉🏻 оселя на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій

Раніше для подання заяви потрібно було зареєструвати майно в ДРРП та мати Акт комісійного обстеження в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна. Тепер кожен українець, чия домівка зазнала руйнувань після 24 лютого 2022 року, може подати заяву в міжнародний Реєстр збитків на порталі Дія — https://diia.gov.ua/services/RD4U.

Важливо, щоб кожен постраждалий українець подав заяву про завдану шкоду. Так ми покажемо усьому світові реальну картину збитків й звірств від вчинків окупанта.

Подавайте заяви в міжнародний Реєстр та пришвидшуйте запуск компенсаційного механізму 🤝🏻

Сервіс у Дії та вимоги до розроблення міжнародного Реєстру реалізовано у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством юстиції за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Міністерство цифрової трансформації України