З початку повномасштабної війни більшість медичних закладів Херсонщини знаходяться під постійними артобстрілами та бомбардуваннями з боку російських військ. Щоб захистити медпрацівників та пацієнтів, лікарні приймають нестандартні рішення.

Дата: 25.07.2024 08:45

Фото без опису

Один із закладів Херсонщини відновив укриття та повністю переніс медичні послуги в укриття. Це стало можливим завдяки допомозі БФ «Моя Херсонщина» та фінансуванню від Відкритої грантової програми проєкту USAID Ukraine - USAID Україна.

В рамках проєкту відремонтовано 4 приміщення в укритті, загальною площею 163,8 м².

Поки триває війна, облаштоване укриття використовуватиметься для надання необхідних медичних послуг, що допоможе зберегти життя та здоров’я жителів регіону. 💛💙

Це рішення не тільки створює комфорт і безпеку для медичного персоналу та пацієнтів, але й захищає сучасне обладнання.

Міністерство охорони здоров'я України